Meszároš si pripísal prvý bod za asistenciu

19.03.2013 Celý región

New York (TASR) - V zámorskej NHL si v noci na utorok svoje štatistiky obohatil len obranca Philadelphie Andrej Meszároš.
V súboji s Tampou na jej ľade zaznamenal jednu asistenciu, ale tá jeho mužstvu nepomohla, keď podľahlo 2:4. Meszároš strávil na ľade takmer dvadsať minút a v deviatom zápase sezóny to bol jeho premiérový zápis do kanadského bodovania.
Po tri body (1+2) v tíme "jastrabov", ktorí zvíťazili 5:2, si pripísali Patrick Kane a Jonathan Towes a oboch vyhlásili za prvé dve hviezdy stretnutia. Útočník NY Rangers Marián Gáborík vyšiel vo víťaznom súboji s Carolinou (2:1 pp a sn) opäť bodovo naprázdno aj keď počas svojho 21:32 minútového pobytu na ľade ohrozil súperovho brankára štyrmi strelami.
Michal Handzuš odohral v Anaheime, kde jeho San Jose prehralo 3:5, necelých deväť minút a popri dvoch strelách, zahrieval raz trestnú lavicu a zaznamenal jeden mínusový bod.